Zdravko Čolić Fan Klub Forum

Vatra i barut - spot

Autor Tema: Vatra i barut - spot  (Pročitano 1117 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Emily

• Administrator
  • Cura iz Zenice
    • Facebook
Vatra i barut - spot
« poslato: Maj 26, 2014, 11:00:03, CEST »
Alo: Čola snimio spot u Makedoniji!
08.05.2014

Najveća zvezda naših prostora, Zdravko Čolić, proteklih nekoliko dana snimao je spot u Makedoniji za pesmu „Vatra i barut“. Kako saznajemo, snimanje je trajalo tri dana, u Skoplju i Ohridu, i to pored Crkve Svetog Jovana Bogoslova, koja se nalazi u selu Kaneo 1. U ovom video ostvarenju, osim Čole, pojavljuje se makedonska manekenka Natalija Grubovik i gitarista Vlatko Stefanovski, koji svira muzičke deonice.

- Volim Ohrid i nisam puno razmišljao kada je došla ideja da se snima spot u Makedoniji. Za ovaj grad me veže puno uspomena, dragih ljudi i prijatelja zbog kojih dolazim veoma često.

- Ovo mi nije prvi spot koji radim u Makedoniji - rekao je Čola, koji će 31. maja održati koncert u Areni „Boris Trajkovski“. Veče uoči nastupa, tamo će proslaviti svoj 63. rođendan.

* * *

Kurir: Kao Šojić - Čola kapetan na belu lađu
08.05.2014

Zdravko u Makedoniji ekranizovao pesmu „Vatra i barut“, a zbog spota je morao da nauči da upravlja gliserom

Zdravko Čolić posetu Makedoniji iskoristio je da snimi spot za pesmu s novog albuma „Vatra i barut“. Čola se ozbiljno posvetio poslu, a kadrove je snimao čak tri dana u Skoplju i Ohridu. Pored pevača, akteri priče su i makedonska manekenka Natalija Grubovik i Vlatko Stefanovski.

- Volim Ohrid i nisam mnogo razmišljao kad se pojavila ideja da se snima spot u Makedoniji. Za ovaj grad me veže veliki broj uspomena, dragih ljudi i prijatelja, zbog kojih uvek sa zadovoljstvom posećujem ovo mesto. Ovo mi nije prvi spot koji radim u Makedoniji. U Ohridu sam snimao ekranizaciju dueta sa Bebi Dol, ali, nažalost, taj video nikad nije izašao, nemam ga čak ni u kućnoj arhivi - otkrio je Čola, koji nije odoleo da nekoliko snimaka uradi i pored Crkve Svetog Jovana Bogoslova, građevine kod ribarskog sela Kaneo podignutoj na steni krajem 13. veka.

Ipak, najopasnije scene rađene su na Ohridskom jezeru, a Čola je morao sam da provoza gliser. Zdravko se za nekoliko dana vraća u Makedoniju, gde će 31. maja održati koncert u areni „Boris Trajkovski“

* * *

Novosti: Čola na Ohridu snimio spot za naslovnu pesmu novog albuma
08.05.2014

Najpopularniji pop pevač na Balkanu Zdravko Čolić je prethodnih dana u Makedoniji snimao spot za naslovnu numeru sa svog 14. studijskog albuma „Vatra i barut“. U video-klipu se pojavljuje makedonska manekenka Natalija Grubovik i muzičar Vlatko Stefanovski, koji je u Čolinoj autorskoj pesmi maestralno na gitari odsvirao muzičke deonice. Ekipa je provela tri dana na snimanju u Skoplju i Ohridu. Pored lepote čuvenog jezera u spotu se može videti i Crkva Svetog Jovana Bogoslova, s kraja 13. veka, kod ribarskog sela Kaneo koje se nalazi na steni.

Na radost armije fanova, Čola će krajem meseca ponovo otputovati u Makedoniju. Legendarni pevač će 31. maja održati koncert u areni „Boris Trajkovski“ u Skoplju, a veče uoči nastupa tamo će proslaviti 63. rođendan.

- Volim Ohrid i nisam mnogo razmišljao kada se pojavila ideja da snimimo spot u Makedoniji - rekao nam je Zdravko Čolić. - Za ovaj grad me veže mnogo uspomena, dragi ljudi i prijatelji, zbog kojih sa zadovoljstvom često odlazim tamo. Nije prvi put da snimam spot u Makedoniji. U Ohridu sam snimao video za duet sa Bebi Dol, ali, nažalost, nikad nije objavljen, nemam ga čak ni u kućnoj arihivi.
A ljubav ko ljubav, jeftina i skupa, ko djecija igracka u mom srcu lupa !!!

Van mreže Emily

• Administrator
  • Cura iz Zenice
    • Facebook
Odg: Vatra i barut - spot
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2014, 15:30:31, CEST »
I konačno spot...

A ljubav ko ljubav, jeftina i skupa, ko djecija igracka u mom srcu lupa !!!